DĚTSKÝ DEN V TŘINCI

Město Třinec a Angelus Aureus o.p.s. vás, a hlavně vaše děti, srdečně zvou na Dětský den, který se uskuteční v neděli 31. 5. v prostorách Haly STARS v Třinci. Zábavná show nejen pro nejmenší vypukne už v 10.30, a to tanečním dopolednem s Majdou, kterou všechny děti určitě dobře znají z televize.

Se svými pohádkami a písničkami se na děti těší i Markéta Konvičková. Zasoutěžíte si s Romanem Pastorkem a jeho Bludištěm. Sami jsme zvědavi, co najdete v hrnci Oskara Juchelky, který vám s taťkou Alešem Juchelkou předvede své kuchařské umění. Skvělá koncertní show Marka Ztraceného s kapelou roztančí i rodiče. Hudební zábava a potrvá až do pozdního odpoledne, a to s hvězdami TV Óčko skupinou New Element.

Mimo tento skvělý program na pódiu si mohou děti vyzkoušet bojová umění s trenérem Martinem Vaňkou a v rámci dne otevřených dveří v tělocvičnách gymnastiky si pod dohledem zkušených trenérů vyzkoušíte sporty, které vás zajímají. Mozečky si potrápíte na velkoplošných hlavolamech, aktivně si odpočinete u Klaunského divadla Mimo a načerpáte energii u speciálního dětského menu v restauraci. A nezapomeňte si plavky! Děti do 15 let mají v tento den vstup na bazén zdarma. Čekají na vás dárky v podobě hudebních CD, vílám i drsňákům na míru malování na obličej a pro všechny kolotoče! Dobrodružná bude určitě i okružní jízda elektrobusem nebo dvěma historickými autobusy.

Vstup na akci je zdarma!

finální grafika