Zastupování umělců a skupin:

konvMARKÉTA KONVIČKOVÁ

Ve svých osmnácti letech má na kontě přes dvě stovky odehraných koncertů (nejen v České republice, ale i v Turecku nebo Chorvatsku), byla tváří projektu na podporu dárcovství krve „Konvička pro život“, spolupracuje s nadačním fondem Venduly Svobodové „Kapka naděje“, vydala tři alba a je držitelkou Českého slavíka v kategorii Objev roku. Pochází z Třince a v současné době studuje Střední školu hotelovou a obchodně podnikatelskou v Českém Těšíně. Jako vůbec první ze všech finalistů soutěže Česko Slovenská SuperStar 2009 vydala svou debutovou desku Na šňůře perel.

Kontakt: 602 76 44 96

NOVÁ PÍSNIČKA 


CD_titulni strankaELIŠKA MRÁZOVÁ

Dvacetiletá Ostravačka vystupující pod jménem Elis umí nejen skvěle zpívat, ale i psát texty (nejčastěji v angličtině) a skládat hudbu. Cit pro hudbu a umění vůbec si v sobě pěstuje od dětství – pochází z filmové rodiny. Tatínek je režisér, maminka animátorka loutkových filmů a bratr hudebník a mistr ČR ve hře na bicí sadu. Už ve svých devíti letech se stala součástí dětského operního sboru Národního divadla moravskoslezského, hraje na klavír, akordeon, harfu a učí se ovládat i kytarové struny. V roce 2010 dostala jedinečnou příležitost nazpívat duet „I am no Angel“ se známým zpěvákem Fernandem Saundersem na jeho nové CD. Doposud největším úspěchem je druhé místo v mezinárodní soutěži Golden Lute 2011. V soutěži Český slavík Mattoni 2014 zvítězila v kategorii Objev roku. Před časem se dostala do povědomí lidí s písní „Depressing Valentines“, kterou kritici označují za netradiční a velmi kreativní.

Kontakt: 602 75 40 77

Elis / LIVE- Hallelujah – Leonardo Cohen (4.7 2012)


KREYSON_2009_bbKREYSON

Heavymetalová kapela slavného zpěváka Ladislava Křížka vznikla v roce 1989 a o rok později už se na pultech objevilo první album s názvem „Anděl na útěku“, a to i v anglické verzi „Angel to run“. Nejúspěšnější písní se stala „Vzdálená“, která bořila všechny domácí hitparády. První velké turné pak plnilo všechny sály a sklízelo obrovský úspěch. Po „Andělu na útěku“ následovaly desky „Křižáci“ (1992), „Crusaders“ (1992) „Elixír života“ (1993), „Zákon džungle“ (1995) a „The Best of“ (1996). Po delší pauze se kapela hlásí o slovo v roce 2007, kdy vydává své první živé album „KREYSON Live Třinec“ a absolvuje evropské turné „Christmas Europe Tour“. V roce 2009 pak vychází výroční album „20 years of Kreyson“ (2009). V současné době pracují „Kreysoňáci“, ve složení Ladislav Křížek (zpěv), Luděk Adámek (basová kytara), Peter Boška (kytara), Radek Kroc (kytara) a Michal Daněk (bicí), ve Švédsku na nejnovější desce „Návrat krále“. Tematicky vychází z obsahu knihy „Zjevení sv. Jana“ a křest je plánován na začátek června 2013. Za svou dlouho kariéru prodala kapela Kreyson přes 500 000 hudebních nosičů a získala 8 Zlatých a 1 Diamantovou desku.

STRÁNKA UMĚLCE


ViViVeronika „ViVi“ Vrublová

„ViVi“ je českou zpěvačkou a popovou písničkářkou. Mezi její největší úspěchy patří účast ve finále soutěže Česko Slovenská SuperStar 2015 (TOP 10 dívek), kde prorazila jakožto jediná country girl v historii těchto soutěží. V roce 2014 byla hostem kapely Chinaski na turné v O2 aréně. Ve svých 15 ti letech se stala finalistkou soutěže Hlas Česko Slovenska. Její první autorská píseň „Čas Vánoc“ byla úspěšně nasazená do rádií (rádio Čas, rádio Český rozhlas a další…).

STRÁNKA UMĚLCE

YOUTUBE

krizekLADISLAV KŘÍŽEK

Láďa Křížek je zpěvák, skladatel, textař, nositel 1 Diamantové a 7 Zlatých desek, držitel Zlatých slavíků a interpret nejpopulárnějších hitů v České republice. Zpěvák, který díky svému mimořádnému hlasovému rozsahu dokáže interpretovat každý hudební styl – od rocku přes pop až po vážnou hudbu. Proto je také zván k četným duetům nejen s legendami naší hudební scény (Eva Urbanová, Karel Gott, Helena Vondráčková, Leona Machálková a spousta dalších), ale i se světovými hudebníky (např. Running Wild a Blackmore Junior). Jeho jméno je spojeno s kapelami Kreyson a Vitacit.

STRÁNKA UMĚLCE


Legendy-1LEGENDY SE VRACÍ

Netradiční seskupení skvěle sehraných muzikantů vzniklo na konci roku 2003 a od té doby hraje a zpívá nejen pro dobrou náladu a nostalgické zavzpomínání, ale i k pořádné taneční „pařbě“. LEGENDY SE VRACÍ tvoří brilantní kytarista a rocker Andonis Civopulos, textař a moderátor Petr Šiška, charismatický rocker Roman „Izzi“ Izaiáš a jazzový bubeník Libor Pyško. Tato neotřelá partička má na svém kontě celou řadu beznadějně vyprodaných koncertů a menší turné po řeckém ostrově Kréta. Během mnohdy až tříhodinového koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím – od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.

STRÁNKA UMĚLCE

KONCERTY


VITACITVITACIT

Česká skupina a skutečná metalová legenda osmdesátých let vznikla v roce 1976 a v roce 1998 ukončila svou činnost. O sedm let později ji obnovila a začala opět koncertovat, i když bez frontmana Miloše „Doda“ Doležala. V roce 2009 doplňuje složení Ladislav Křížek, který ve Vitacitu zpíval v letech 1985-87. Kapelu Vitacit tvoří známý zpěvák Láďa Křížek, zakladatel kapely Pavel „Kuře“ Hejč (kytara), Radek „Reddy“ Kroc (kytara), Luděk Adámek (baskytara) a Michal Daněk (bubeník).

STRÁNKA UMĚLCE


DMDANIEL MRÓZEK

Je mladý, je talentovaný, je pohledný a na pódiu se, jak sám říká, cítí jako ryba ve vodě. Pochází z Havířova a je vyučeným kadeřníkem, ale dnes už je zřejmé, že se našel v úplně jiném oboru – v hudbě. Účinkoval v kapelách „První Patro“ (2007) a „The Silly Joker“ (2009) a zkušenosti sbíral v soutěžích Havířovský Talent, Hlas Československa nebo v anglickém X-Factoru. Ve svých osmnácti letech bodoval v prestižní anketě Zlatý slavík, v níž se umístil na devátém místě v kategorii Zpěvák. V létě 2013 pokřtí své debutové album.

VIDEOKLIP


Zprostředkování vystoupení dalších tuzemských i zahraničních umělců.