V případě zájmu o vystoupení těchto hvězd Šlágr TV se prosím obraťte na tel: +420 607 778 385, nebo e-mail produkce@petarda.cz

Veselá trojkaslagrVeselá trojka Pavla Kršky

Veselá trojka patří mezi nejpopulárnější  umělce nejen na TV Šlágr a na kontě tři alba svých vlastních písniček, u kterých hudbu i text složil Pavel Krška. Písničky čerpají ze života tak, jak život jde. Jsou smutné i veselé a každý si v nich najde kousek svého příběhu. Co sám Pavel Krška říká o Veselé trojce: „Jsme dlouholetí kamarádi se smyslem pro humor, kteří celý život věnovali hudbě. Náš věk, pohled na život kolem sebe, ale hlavně láska k lidové písničce nás spojila a svedla dohromady a vytvořila pevnou partu. Naším cílem je přinášet v našich písničkách radost a pohodu, která se v dnešní době začala vytrácet.“

Veselá trojka vystupuje ve složení: Pavel Krška: heligonka/zpěv, Miroslav Hrdlička: klávesy/zpěv a Jaromír Kozelek: akordeon/zpěv.

STRÁNKA UMĚLCE


KollarovcislagrKollarovci

Kapela Kollárovci je ideálním seskupením mladých, talentovaných hudebníků pro vaši firmu, obec, město, párty, oslavu, svatbu či festival. Jejich živá hudba, temperamentní zpěv a humorné slovo vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru, která vykouzlí na vaší tváři úsměv, nadšení a dobrou náladu. Nosným pilířem jejich repertoáru je již od roku 1997 slovenská lidová píseň, která díky Kollárovcům      a jejich goralskému temperamentu dostává nový šat, příjemný i pro ty, kteří tento žánr nikdy nevyhledávali. V jejich podání si můžete také poslechnout skladby z klasické či populární hudby,           ale nechybí ani vlastní písně. Pestré je i nástrojové obsazení: housle, soprán saxofon, cimbál, akordeon, kontrabas, bicí.

Kollarovci pro Vás hrají ve složení: PhDr. Tomáš Kollár: housle (primáš), zpěv, PaedDr. Štefan Kollár: akordeón, klarinet, saxofón, zpěv, Bc. Marek Kollár: II.housle, zpěv, Štefan Repka: kontrabas, zpěv, Juliús Michal Hudi: cimbal

STRÁNKA UMĚLCE


KollarovcislagrBlack Band

Druhé desetiletí působí na scéně hudební skupina BLACK BAND z Prievidze. Za tuto dobu si našla mnoho posluchačů, účinkuje na mnoha akcích nejrůznějšího charakteru. Základem kapely jsou klávesové nástroje, doplněné o kytaru a dechovou sekci. Pokud třeba větší obsazení, přidají se bicí a basová kytara a skutečný taneční orchestr je připraven na elegantní zábavu. BLACK BAND-u však dává jedinečný zvuk Jana Apolenová se svým sametovým hlasem v doprovodu tří mužských vokálů.

Zárukou kvalitní produkce je i vlastní aparatura dostačující pro ozvučení kulturních domů až po volné prostranství, či přírodní amfiteátry.

Obsazení Black Bandu: Jana Apolenová – zpěv, Peter Apolena – saxofony, klarinet, zpěv, Pavel Kurhajec – klávesové nástroje, kytara, zpěv, Peter Paulík – kytara, zpěv, František Bečka – trubka a.h., Jozef Kalfas – bicí a.h.


Veselá trojkaslagrMaguranka

Dechová hudba Maguranka patří mezi přední dechové orchestry na Slovensku. Svou kvalitu dosáhla díky výchově vlastních hráčů, kteří spolu účinkují několik let a mají vystudované konzervatoře a vysoké školy uměleckého směru.

To zaručuje kvalitní interpretaci různých žánrů. Repertoár je složen z tradičních Slovenských, moravských a českých lidových písní, ale také transkripcí muzikálových či populárních melodií, které jsou posluchačsky velmi oblíbené.

Díky virtuozitě členů orchestru má kapela v repertoáru i řadu sólových skladeb. Maguranka nabízí své vystoupení ve formě koncertů na festivalech, oslavách měst a obcí či firemních a rodinných akcích.


Veselá trojkaslagrPiňaKoláda

Duo PiňaKoláda v této sestavě funguje od srpna 2011. Holky rády hrají vše, co je hratelné. Jak ony samy říkají: „nejsme jukebox, ale vynasnažíme se vám vyjít vstříc.“ Jejich předností jsou hlavně dechovky, taneční záležitosti pro mladší i starší tanečníky a posluchače, country, folk, pop až po rockové kousky.

Jejich hlavní předností je „live muzika“ s velkým nasazením, srdcem a sdělením v nich obsažených. Jak to umí roztočit se musíte přesvědčit na vlastní oči!


DUOslagrDuo Jamaha

Hudební skupina Duo Jamaha je multižánrová kapela pro všechny věkové kategorie, která je zárukou skvělé zábavy. Repertoár tvoří nejen lidové a taneční písně, ale i domácí, zahraniční hity, či moderní remixy. Vystoupení DUO JAMAHA jsou zaměřeny na koncertní vystoupení, svatby, zábavy, oslavy, plesy, firemní večírky, či jiné kulturně-společenské akce. Má za sebou dvě „Zlaté desky“.  Jak říkají sami členové skupiny: ,, Přijedeme zahrát všude tam, kde potřebují hudbu a zábavu. Písně tvoříme od srdce, z lásky k hudbě, k lidem, proto se i nadále budeme snažit rozdávat našim posluchačům radost a zábavu.“

V současném složení, které  tvoří otec (Alfonz) a syn (Marián) Kotvanovci, působí již 11 let.

Na výpomoc je vždy připraven i třetí člen jejich rodiny – dcera i sestra Katka, která v kapele zpívá a zpestřuje program zase ženským repertoárem.


 

DUOslagrMÁRA a Písničky na přání

Zpěvačka a moderátorka Mára, známá z vystupování se svojí kapelou Mejdan band, ale také jako moderátorka televize Šlágr v oblíbeném pořadu „Písničky na přání“, nabízí zájezdový pořad plný krásných českých i moravských lidových písniček, ale také několik „hitů“ z doby našich babiček a Staropražských kabaretů. A samozřejmě i hezké a zajímavé povídání. Jevištním partnerem Máry je hudební genius Ing. Radim Linhart, který je zapsaný v Guinessově knize rekordů jako pianista z největším repertoárem na světě hraným zpaměti. Tuto absolutní ojedinělost si také mohou diváci sami během pořadu vyzkoušet, kdy Radim Linhart zahraje zpaměti téměř jakoukoliv Písničku na přání.

A jeden dárek navíc: Vylosovaní diváci budou mít šanci na konci pořadu s Márou natočit vzkaz nebo gratulaci k nějakému jubileu pro své bližní! Toto video pak odvysílá TV Šlágr v pořadu „Šlágr Popřání“.

Komponované programy:

Staropražský kabaret

Čechy krásné, Čechy mé… – Putování písničkovými městy naší vlasti.

Vánoce, Vánoce přicházejí…

Mára a kapela Mejdan Band

Mára jako moderátorka a zpěvačka


DUOslagrJosef Zoch

Koncert Šlágr country jedničky, Josefa Zocha, za doprovodu Richarda Nováka je v délce 2 až 3 hodiny.  V repertoáru jsou písně jako:  Rybáři jsou správní chlapi, Dej Bože můj, Lásko, Bože, Lásko, Ty mě chráníš, Pane můj, Ráno, Ave Maria, Láska přitažlivá, Eldorádo a mnoho dalších. Po předchozí dohodě, může vystoupení trvat až 5 hodin.


Veselá trojkaslagrDuoSonet

Tato dvojice z Trenčína působí na scéně už od roku 1998. Účinkují na zábavách, plesech, rodinných oslavách, či koncertech. Žánrově si přijde na své úplně každý, jejich repertoár sahá od lidovek, přes taneční až po koncertní písně. Dokáží se přizpůsobit přání publika.


Veselá trojkaslagrMARCEL ZMOŽEK

Koncertuje se svou doprovodnou kapelou Allegro band. Marcel Zmožek je hudební skladatel a textař, zároveň ale také syn a rovněž i spoluautor mnoha hitů legendárního hudebního skladatele Jiřího Zmožka. Díky jeho nejžádanějším písničkám v pořadech písničky na přání vystupuje ve většině českých rádií i v různých televizích pořadech. A díky jeho vlastnímu každotýdennímu pořadu „Šlágry mého života“ jsou jeho koncerty velmi navštěvované diváky. V jeho pořadech zazní nejen jeho šlágry, ale i lidové písničky z Moravy a Čech, takže je zvykem, že zpívá i tančí celý sál. Pořad je doprovázen laskavým humorem a diváci tak odcházejí z koncertu dobře naladěni, spokojeni a často se na jeho vystoupení rádi vrací.