Umělecká činnost

inzerat-film-cyril-metodej-354x294

Benefiční koncerty

S pořádáním benefičních koncertů máme rozsáhlé zkušenosti. Zajistíme sponzory i účinkující, postaráme se o veškerou produkci, propagaci, nezbytnou administrativu i technické zabezpečení.

VÍCE INFORMACÍ


Naše společnost zastupuje mladé talentované umělce, stejně jako stálice české hudební scény. Stojíme za vydáním alb řady známých hudebníků, natáčíme videoklipy nebo pořádáme koncerty.

VÍCE INFORMACÍ


Nejčastěji pořádáme odborné konference v rámci Dnů lidí dobré vůle, ale bohaté zkušenosti máme i s „tiskovkami“ (např. k velkým koncertům zahraničních hvězd). Díky rozsáhlé databázi médií jsme schopni pozvat na Vaši tiskovou konferenci zástupce všech českých médií.

VÍCE INFORMACÍ


inzerat-film-cyril-metodej-354x294

PR agentura

Naše společnost dále nabízí firmám všestranné služby v oblasti PR.


 

inzerat-film-cyril-metodej-354x294

Výstavy

V našem bohatém portfoliu je řada malých i velkých výstav. Nejvýznamnější z nich pořádáme každoročně v rámci Dnů lidí dobré vůle na Velehradě. Zajistíme panely, uspořádáme vernisáž, nainstalujeme fotografie, postaráme se o hladký průběh i propagaci výstavy. Nejčastěji pořádáme výstavy velkoformátových fotografií a spolupracujeme s profesionálními a ceněnými fotografy, z čehož plynou bohaté zkušenosti.

VÍCE INFORMACÍ


Agentura PETARDA PRODUCTION vytvoří koncept a zajistí celkovou produkci společenských a kulturních pořadů, eventů a firemních večírků tzv. „na klíč“. Rádi byste připravili pro své partnery, klienty či obchodní partnery ples, párty, recepci, kontaktní setkání či raut? Pak neváhejte a obraťte se na nás. S našimi profesionálními službami budete určitě spokojeni. Níže se můžete přesvědčit o našich letitých zkušenostech s produkční prací.

VÍCE INFORMACÍ


Pořádat akce umíme, tudíž i jejich technické zabezpečení je pro nás hračkou. Máme vlastní síť kvalitních dodavatelů, kteří jsou zkušení a spolehliví. Do této oblasti patří především ozvučení a osvětlení akcí, zajištění projekce, bezpečnostních zábran, mobilních toalet, party stanů, pódií. Samozřejmostí jsou i pracovníci bezpečnostní služby.

VÍCE INFORMACÍ