TARJA vystoupí v Olomouci s tradičním vánočním koncertem

OLOMOUC – V úterý 19. prosince proběhne v prostorách Výstaviště Flora Olomouc vánoční koncert „Dark Christmas“ zpěvačky Tarji Turunen v doprovodu Moravské filharmonie. Do vánoční Olomouce jezdí tahle neuvěřitelně talentovaná dáma od roku 2015 a její koncerty jsou vždy vyprodané. Proto s koupí lístků neotálejte…

Okouzlující finská rocková a operní zpěvačka si i letos pro své fanoušky připravila osobité a českými fanoušky velmi oblíbené vánoční koncerty. Po loňských, tradičně naprosto úchvatných koncertech hned v pěti českých městech si pro vás TARJA letos nachystala zbrusu novou show. Svoji novou desku „Dark Christmas 2“ vám představí těsně před Vánoci, tentokrát za doprovodu jedné z největších filharmonií u nás, Moravské Filharmonie Olomouc. Kromě Olomouce se na koncert mohou těšit také v Brně (20. prosince) a Ostravě (21. prosince).

Letos to bude jiné!

TARJA tentokrát nechá vánoční barvy a cingrlátka ležet ladem a ve svém novém vánočním setu zazpívá vánoční klasiky s temnějším, gotickým nádechem. K Vánocům patří duchovno a Tarjin jedinečný, školený hlas v kombinaci se symfonickým orchestrem a vánoční mystikou slibují další kouzelný a neopakovatelný hudební zážitek. Okořeňte si letošní advent krásným koncertem a přijďte si ho do hloubky prožít.

Kde sehnat lístky?

Nenechte si nejkrásnější vánoční koncert u nás ujít. Vstupenky jsou v prodeji na stránkách Mastersofrock.cz a v síti Ticketportal. Vstupenku koupíte za cenu od 1190 Kč.

Bill_Tarja__promo fotoKdo je Tarja?

Tarja Turunen pochází z finského města Kitee a zpěvu se věnuje od raného dětství. Vystudovala klasický zpěv, kterému se svým způsobem věnuje dodnes. S kapelou Nigthwish vydala v roce 1997 album kombinující rock a klasickou hudbu. Od roku 2005, kdy opustila Nightwish, se úspěšně věnuje sólovému zpěvu. Vydala několik alb, která mají úspěch napříč kontinenty. V roce 2015 zavítala do Olomouce a vyprodala hned tři adventní koncerty. Olomouc se tehdy stala jedinou českou zastávkou během jejího „Ave Maria Christmas Tour“. V roce 2017 pak během pár dní vyprodala vánoční koncert, takže se přidával další. I ten byl brzy beznadějně vyprodaný.

Tarja_Vanoce23_Billobard_Olomouc_n2