Právě vychází nové CD Jaroslava Wykrenta

unnamedJaroslav Wykrent je známý přerovský hudební skladatel, textař a hudebník. V šedesátých létech byl jedním z původních členů hudební skupiny Synkopa, která patřila ke špičce mezi rodícími se big beatovými kapelami té doby. Po létech aktivního hraní ve skupině Synkopa se proslavil (kromě vlastního hitu „Agnes“ ) především jako dvorní textař a autor Marie Rottrové. Jeho písničky a texty se staly v jejím podání skutečnými hity.

Název nového CD Jaroslava Wykrenta „Už to prostě není ono“ víceméně symbolizuje autobiografické pojetí alba. Písně s neobyčejnými texty připomenou posluchači bezpočet lidských prožitků, které sem tam potkávají každého. Deska tak vyniká pestrostí stejně vzrušivou, jak umí být sám život.

Zkušený písničkář Jaroslav Wykrent předkládá posluchačům osobní leporelo folkových balad, rockové přímočarosti a bluesových pocitů.

Album je ozdobeno instrumentálními výkony saxofonisty Rudolfa Březiny, spoluúčastí několika významných hostů a v neposlední řadě výbornými výkony muzikantů z doprovodné skupiny IN BLUE.

CD stojí 249 Kč a objednávat ho můžete na info@petarda.cz, nezapomeňte do e-mailu uvést jméno, adresu, kam CD zaslat, počet kusů CD a telefon. K ceně CD bude připočteno poštovné a balné v částce 120 Kč.