TARJA se vrátí do Olomouce se svým úspěšným vánočním koncertem

Finská zpěvačka si pro Českou republiku připravila vánoční set plný písní z posledního alba „From Spirits And Ghosts“ doplněný novými písněmi a se speciálním doprovodem jedné z největších filharmonií u nás. 

Kde sehnat lístky?

Nenechte si nejkrásnější vánoční koncert u nás ujít a pište si do kalendáře: 11. prosince 2018, výstaviště Flora. Vstupenky jsou v prodeji na stránkách www.mastersofrock.cz a v sítích, Ticketportal, Ticketpro, Ticket Art a Ticketstream,Ticketmaster

Ceny vstupenek: od 990 Kč do 1 390 Kč

Kdo je Tarja?

Tarja Turunen pochází z finského města Kitee a zpěvu se věnuje od raného dětství. Vystudovala klasický zpěv, kterému se svým způsobem věnuje dodnes. S kapelou Nigthwish vydala v roce 1997 album kombinující rock a klasickou hudbu. Od roku 2005, kdy opustila Nightwish, se úspěšně věnuje sólovému zpěvu. Zatím vydala pět alb, která mají úspěch napříč kontinenty. V roce 2015 zavítala do Olomouce a vyprodala hned tři adventní koncerty. Olomouc se tehdy stala jedinou českou zastávkou během jejího „Ave Maria Christmas Tour“. V roce 2017 pak během pár dní vyprodala vánoční koncert, takže se přidával další. I ten byl brzy beznadějně vyprodaný.
Bill_Tarja__promo foto