TARJA se poprvé představí vánočním koncertem za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc. První koncert vyprodán během několika dnů, Tarja přidává další!

OLOMOUC – Rocková, operní a hlavně úchvatná zpěvačka TARJA TURUNEN nám zpříjemní předvánoční čas svým jedinečným vystoupením. Pro své fanoušky, kterých v České republice nemá vůbec málo, si Tarja připravila vánoční set se speciálním doprovodem v podobě jedné z nejstarších filharmonií u nás – Moravské filharmonie Olomouc! Exkluzivní vystoupení odehraje 10. prosince na Floře. Vzhledem k tomu, že koncert byl okamžitě vyprodán, přidává Tarja svým fanouškům v Olomouci druhý o den později (11. prosince). Nenechte si ujít tuto jedinečnou kulturní událost. Nad akcí převzal záštitu Antonín Staněk, primátor statutárního města Olomouce.

Tarja Turunen pochází z finského města Kitee a zpěvu se věnuje od raného dětství. Vystudovala klasický zpěv, kterému se svým způsobem věnuje dodnes. S kapelou Nigthwish vydala v roce 1997 album kombinující rock a klasickou hudbu. Od roku 2005, kdy opustila Nightwish, se úspěšně věnuje sólovému zpěvu. Zatím vydala pět alb, která mají úspěch napříč kontinenty. V roce 2015 zavítala do Olomouce a vyprodala hned tři adventní koncerty. Olomouc se tehdy stala jedinou českou zastávkou během jejího „Ave Maria Christmas Tour“.

„Je úžasné, že je Olomouc už několik let významným městem v České republice, které se stává cílem světových uměleckých osobností. Je mi ctí převzít nad touto akcí záštitu a být svědkem unikátního spojení olomouckého symfonického orchestru a legendy světového rocku. Myslím, že to bude pro všechny věkové kategorie nezapomenutelný zážitek,“ uvedl primátor Olomouce Antonín Staněk.

Kde sehnat lístky na druhý koncert v Olomouci?

Vstupenky na druhý, náhradní termín 11. 12. 2017 kupujte na stránkách www.mastersofrock.cz a v sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket Art a Ticketstream.

Ceny vstupenek: od 790 Kč do 1 390 Kč

Bill_Tarja__promo foto