Slavnosti pivovaru Ostravar – areál pivovaru praskal ve švech!

474741_633092133386359_205008784_oNávrat po dvouleté pauze čekal na slavnosti pivovaru Ostravar. Uskutečnil se v sobotu 8. června a nabídl nejen pestrou pivní nabídku, ale i atraktivní hudební program.

Akce, kterou měli ve velké oblibě nejen milovníci zlatavého moku, ale i hudby. To byly Slavnosti pivovaru Ostravar, které se v krajské metropoli každoročně konaly až do roku 2010. Pak se ale pivovar spojil s festivalem Colours of Ostrava a jeho vlastní akce musela ustoupit do pozadí.

Letos už ale spojení Ostravar a Colours neplatí, takže se slavnosti do areálu v Hornopolní ulici mohly vrátit.

„Největší svátek piva ve městě odstartoval Richard Krajčo se skupinou Kryštof a zahájil tak šňůru vystoupení předních českých a slovenských kapel či zpěváků. Na pódiu dále vystoupili Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Wohnouti nebo dnes již kultovní kapela Vypsaná Fixa,“ vyjmenovala manažerka značky Ostravar Zuzana Cieciotková.

Návštěvníci se mohli těšit samozřejmě nejen na hudbu, ale i na bohatou pivní nabídku. „Letos byla v nabídce novinka „Ostravar Nefiltr“. Aby jí co nejvíce návštěvníků ochutnalo, byla v ceně vstupenky pro každého návštěvníka staršího 18 let jeden Ostravar Nefiltr zdarma.