Ostrava v plamenech se vrací potřetí s headlinerem WITHIN TEMPTATION!

Mezinárodní rockový festival Ostrava v plamenech se usadil v ocelovém srdci naší vlasti. A není divu. První 2 ročníky ukázaly, že festival s účastí prvotřídních rockových kapel světového věhlasu tady má své publikum.
Letos se můžete těšit na premianty světového symfonického metalu – WITHIN TEMPTATION z Holandska. Sousedy z Německa bude reprezentovat power metalová stálice AXXIS. Ze slunného Řecka přijede jeden z nejvýznamnějších kytaristů světa GUS G, který hraje v doprovodné kapele Ozzyho Osbournea, se svou domovskou formací FIREWIND. Z Polska dorazí hned 2 velmi výrazná hudební tělesa – ve světě metalu dávno etablovaní tvrďáci VADER a také čím dál populárnější OBERSCHLESIEN, o kterých se říká, že jsou polskou odpovědí na slavné Rammstein.

Domácí scénu bude zastupovat trojice festivalových jistot – DOGA, FORREST JUMP a legendární CITRON s LADISLAVEM KŘÍŽKEM.

Festival OSTRAVA V PLAMENECH se uskuteční na tradičním místě v Dolní oblasti Vítkovice, která se stala ihned po svém uvedení do provozu pro veřejnost velmi vyhledávanou lokalitou pro svou vizuální výjimečnost.

Slovy mnoha návštěvníků „člověk si tam připadá doslova kouzelně. Jako kdyby vstoupil do románu Julese Vernea„. Díky industriálnímu prostředí se pořadatelé mohou pochlubit vskutku „nejmetalovějším“ prostředím pro konání festivalu.

na web