Do Olomouce se o Vánocích vrátí metalová královna Tarja

Už podruhé vystoupí v Olomouci zpěvačka Tarja, přezdívaná metalová královna. Někdejší hlas skupiny Nightwish uslyší fanoušci 4. prosince v kostele Panny Marie Sněžné, kam přijede se svým Ave Maria Christmas Tour. Jak napovídá název, znít bude především klasická hudba. V Česku bude mít tento koncert premiéru.

Legendární Tarja Turunen nás opět přesvědčí o svých kvalitách, ale tentokrát poprvé spolu s adventní atmosférou. Místem konání se stane nádherný a akusticky zajímavý kostel Panny Marie Sněžné, který slibuje jedinečný zážitek,“ říká Josef Kořenek z pořádající agentury Petarda Production. V České republice měli diváci možnost vidět zatím jen Tarjinu rockovou show nebo také s projektem Beauty and the Beast s filharmonií Bohuslava Martinů ze Zlína. „Nyní přijíždí do Česka poprvé s adventním představením, kterou v minulosti mohli vidět jen lidé v Německu a Finsku. V programu zazní také skladby českých duchovních autorů,“ upřesnil Kořenek. Lístky v cenách od sedmi do patnácti set korun jsou již v prodeji a pořadatelé upozorňují, že kapacita je omezená. „Část výtěžku bude věnována pro nadační fond Adiuvare, který podporuje studenty ze sociálně slabých rodin,“ uzavřel Kořenek.

(Zdroj: Olomouc.cz)

Vstupenky v prodeji!

Vstupenky za uvedené ceny je možné objednat poštou na dobírku, na stránkách www.mastersofrock.cz, koupit v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a v předprodejních sítích Ticket Portal, Ticket Pro a Ticket Art.

Sektor A, sezení A6 1490,-
Sektor A, Stání přízemí 790,-
Sektor B, sezení B12 1290,-
Sektor B, stání přízemí 690,-

Nenechte si ujít předvánoční vystoupení první zpěvačky Nightwish, která je již řadu let s různými projekty na úspěšně sólové dráze. V České republice jsme již měli možnost ji vidět s rockovou show své kapely nebo také s projektem Beauty and the Beast s filharmonií Bohuslava Martinů ze Zlína. Nyní přijíždí do Česka poprvé s adventním představením, kterou v minulosti mohli vidět jen lidé v Německu a Finsku. V programu zazní také skladby českých duchovních autorů. Neváhejte s koupí lístků, protože kapacita je omezená!

Část výtěžku bude věnována pro nadační fond Adiuvare, který podporuje studenty ze sociálně slabých rodin.

IMGS7671

IMGS7715