Nový hudební počin „Jaromíra Nohavici a jeho přátel“ bere dech, aneb originální živé 2CD a DVD jaké byste od Nohavici vůbec nečekali!

2_114_2013_Nohavica_a_přátelé_4_digipackExkluzivní dárek svým fanouškům připravil nejprodávanější interpret u nás v podobě luxusního záznamu unikátního koncertu, který zavíral dvacátý ročník legendárního festivalu Noc plná hvězd v Třinci. V průběhu více než pětihodinového koncertu se Jarek představil jednak jako interpret svých nejsilnějších písní, které vkusně rozdělil do hudebních dárků dle charakteru a nálady (milostné písně, písně pro děti, kuplety, vážné atd.), ale i ve zcela netradičních a nečekaných spojeních.

Jarek zpívá s rockovou kapelou Doga písně, které otextoval, na lidovou notu si notuje s kapelou Górole, tzv. ,,po našemu“ zpívá s gorolgrassovou partou Blaf a nevynechá ani polštinu společně s Ewou Farnou.

Závěrečné Ódualajne alias Hymna HC ocelářů Třinec s velkou dávkou improvizace na pódiu a sborovým zpěvem všech aktérů včetně více než deseti tisíc spokojených fanoušků jen potvrzuje neskutečnou oblibu, ryzí lidovost a všeobjímající talent této velké osobnosti naší scény.

2CD a DVD Jarek Nohavica a přátelé obsahuje 28 písní dokazujících, že nejsilnější stránkou Nohavicových písní je jejich živá prezentace. Již teď je jasné, že půjde opět o aspiranta na nejprodávanější album roku 2014!!!

 

Objednávejte na http://www.nohavica.cz/cz/shop/objednavka_noc.htm