Mladí fandí Velehradu!

Mladí fandí Velehradu už osmým rokem. Cílem projektu je přilákat na Velehrad mladou generaci a seznámit ji s našimi kořeny, s místem, kde se psala historie. I letos se mladí návštěvníci mohou těšit na své oblíbené hudební hvězdy, mrštné parkouristy, ale i poklidnější aktivity. Hřebem programu bude ve 21:15 „GODZONE worship – večer žehnání“. Program pro mladé na Velehradě podporuje CREDO CZ – nadační fond.

Mladí budou fandit celé odpoledne

Program Mladí fandí Velehradu začne 4. července ve 14:30 hodin na hřišti ZŠ Velehrad a potrvá až do 22. hodiny. Těšit se můžete na „cool“ aktivity připravené Společenstvím Brno Worship a projektem ON z Valašských Klobouk (tvoření, sportovní aktivity, křesťanská kavárna, veletrh společenství apod.). Pozvání na Velehrad pro mladé přijali influencerka Světlana Mašková (Swetllush Prior), kapela Batida se svou bubnovou show, gospelová skupina GOOD WORK, muzikanti ze skupiny Gedeon, Slovensko-české spoločenstvo Dismas nebo Pavol Strežo, ředitel slovenského AKTIVCENTRA pomáhajícímu mladým rodinám. Chybět samozřejmě nebude ani stálice programu pro mladé – parkouristi ze skupiny Improve Yourself pod vedením Luba Bauma. Ti si jako každoročně připravili parkourové workshopy, dechberoucí vystoupení a soutěže.

Nezapomínáme ani na menší děti, kteří si mohou užít balonkového klauna, malování, aktivity v dětském stanu nebo křesťanskou školku,“ uvedla za organizátory Kateřina Fejlková.

 

Více…