Mámo, táto, pojďte si hrát 2011

mamo-tato-pojdte-si-hrat-2011-plakatSmetanovy sady budou patřit rodinám

Mámo, táto, pojďte si hrát je již tradiční akce konaná u příležitosti oslav Dne matek. Letošní šestý ročník se uskuteční v neděli 8. května od 14 hodin ve Smetanových sadech (u altánku). Záštitu nad projektem převzal olomoucký rodák MUDr. Mgr. Ivan Langer.

Pestrý program pro celou rodinu

Rodinné odpoledne nabídne zábavu malým i velkým, dětem i rodičům. Maminkám budou k dispozici kadeřnice, vizážistky či manikérky se svými poradenskými službami. Děti každoročně oceňují skákací hrad, klauniádu, nejrůznější hry a soutěže či jízdu na poníkovi. A tatínkové? Ti určitě nepohrdnou příjemným posezením v prostředí olomouckého parku a stánky s chutnými pokrmy a nápoji.

S kočárky za rekordem

K programové nabídce Mámo, táto, pojďte si hrát již neodmyslitelně patří pokus o zápis do České knihy rekordů v počtu jedoucích lidí s kočárkem po vyznačené trase. Ta měří 1,6 km a časový limit je nastaven na 60 minut. „V loňském roce vyjelo v Olomouci na trať 222 posádek s kočárky, což bylo o 12 více než v roce 2009. Velkou radost jsme měli především z toho, že akce se konala i v dalších 13 městech a Olomouc opět dokázala překonat rekordy z uplynulých let,“ uvedla za organizátory Kristina Vavríková.

Za pět let své existence se projekt Mámo, táto, pojďte si hrát zapsal do povědomí Olomoučanů, o čemž svědčí úspěšné rekordy zapsané v České knize rekordů a hojná návštěvnost rodičů s dětmi.

mamo-tato-pojdte-si-hrat-2011-plakat