Je nám 854 let – aneb slavíme společně / We are 854 years old – the joint celebration

Přijďte s námi oslavit 854 narozeniny do Werkarény!

Celoroční oslavy 85. výročí povýšení Třince na město vyvrcholí ve středu 16. listopadu od 17.00 hodin v třinecké Werkaréně velkou soutěžně zábavnou show tří měst a tří zemí. Vzhledem k tomu, že Třinec společně s Žilinou a Bielsko – Bialou má letos dohromady úctyhodných 854 let, rozhodli se představitelé těchto měst oslavit narozeniny společně a ve velkém!

V rámci večerního programu se každé město představí prostřednictvím tří filmových dokumentů na téma kultura, sport a historie se zajímavostmi a také třemi kulturně sportovními vystoupeními. Výkony ohodnotí odborná porota složená ze starostů a primátorů zúčastněných měst. Vzhledem k tomu, že nejde zdaleka jen o vítězství, ale o dobrou zábavu a prezentaci slavících měst, dá se předpokládat, že se návštěvníci akce nebudou v žádném případě nudit.

Celý večer bude moderován česko-polsky Petrem Šiškou a Věrou Sajdok. Vrcholem večera bude mezinárodní koncert hvězd Vašo Patejdla, Haliny Mlynkové a Petra Koláře. Dárkem pro všechny příchozí je bezesporu i symbolické vstupné pouhých 85,- Kč jako připomínka výročních narozenin města Třinec. Vstupenky je možno zakoupit již nyní v síti Ticketportal, ale i přímo ve Werkaréně a to v den samotného koncertu. Přijďte se pobavit a zároveň oslavit narozeniny tří měst ze tří zemí 16.11.2016 od 17.00 hodin třinecké Werkaréně.

mensi2