Česká televize chystá Galakoncert hvězd!

Vzhledem k tomu, že ostravské studio České televize oslaví koncem roku už 60. výročí svého působení, připravuje na 16. února 2016 velký galakoncert hvězd, spojených s historií ostravského studia. Už jen pohled na plejádu hvězd Marie Rottrová, Hana Zagorová, Věra Špinarová, Buty, Citron, Jaroslav Wykrent, Martin Chodúr, Ewa Farna, Markéta Konvičková, Elis a mnoho dalších dává tušit, že na dvou koncertech v hale Gong v Dolních Vítkovicích půjde o unikátní záležitost navíc ošperkovanou netradiční hvězdnou moderátorskou dvojicí Magdalena Dietlová a Richard Krajčo.

Za doprovodu Orchestru Borise Urbánka zazní řada vzpomínkových hitů v netradičních aranžmá, ale i nové písně v podání nejmladší ostravské pěvecké generace od Elis, Martina Chodúra , Markéty Konvičkové až po skupinu Light & Love. Pod dohledem televizních kamer vznikne neotřelý televizní pořad, který by mohl navázat na legendární záznam koncertu „Ahoj Ostravo!“ v roce 2003.

Samotný večer bude plný vzpomínek, vzácných hostů v hledišti i na podiu, písniček i vtipného slova. Vstupenky za 590,- a 690,- Kč si můžete pořídit v síti Ticketportal.

Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje a statutárního města Ostravy.

logo_MSKostrava

B2_2685_2015_CT_Ostrava